Abroncsfüggők

Auto Bild téliabroncs teszt

2017. október 20. 08:36 - butsi77

Ahogy minden ősszel, az Auto Bild ezúttal is megajándékozott bennünket egy téligumi teszttel. Talán nem meglepő, hogy mindkét kategóriában egyaránt dobogós a Continental és a Michelin, lejjebb azonban találunk érdekességeket.

Tovább
Szólj hozzá!
Címkék: teszt abroncs

A Falken Team pilótája nyerte a Red Bull Air Race Világbajnokságot

2017. október 19. 12:11 - butsi77

Óriási fölénnyel nyerte a Falken versenyzője, Yoshihide Muroya a Red Bull Air Race Világbajnokság utolsó fordulóját Indianapolisban. A Falken Tire által szponzorált csapat gépének 1:03:026-os ideje magáért beszél, hiszen a második és harmadik helyezett ideje 1:05:546, illetve 1:05:829 volt.

Tovább

Télen milliméterekben mérik a biztonságot

2017. október 17. 11:30 - butsi77

Mivel egyre hidegebbek lesznek az őszi reggelek, lassan elérkezik az ideje, hogy a biztonságos közlekedés érdekében autóinkat téli abronccsal szereltessük fel. Jeges, zúzmarás, vagy havas úton a nyári gumival felszerelt autónak háromszor annyi fékútra van szüksége, mint a téli abroncsokon futó…

Tovább

Kristofferssonnak már csak üdülés lesz a dél-afrikai RX futam

2017. október 16. 08:14 - butsi77

Jóllehet az idei rallycross világbajnokság utolsó futama még hátra van, de Johan Kristoffersson gyakorlatilag megnyerte az idei évadot. Már a szeptember végi német futam előtt is ez volt az ábra, most viszont már biztos, hogy Johan a világbajnok. A Cooper abroncsok, valamint a Volkswagen Polo GTi…